• Komfort Komfort
  Bez zbędnego biegania po domu
 • Oszczędności Oszczędności
  Temperatura dokładnie taka jaką lubisz
 • Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
  Najważniejsza rzecz w Twoim nowym domu.

O nas

Systemy inteligentnego domu to bardzo specyficzna instalacja. Łączy wiele systemów wykorzystywanych w domu. Dlatego IntHome oferuje kompleksowe rozwiązanie – projekt, montaż, uruchomienie, ale także serwis i poprawki po innych „fachowcach”. Dobieramy system do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się systemy oparte na sterownikach PLC, systemy dedykowane dla budownictwa jak Nexwell, a przede wszystkim system KNX( dawniej znany pod nazwą EIB). Zaawansowane systemy wizualizacji Twojego domu nie mają dla nas tajemnic, podobnie jak systemy multiroom i dystrybucji sygnalu audio/video. Oferujemy także instalację systemu alarmowego i jego integrację z z systemem inteligentnego domu. Integrujemy także system domofonowy, abyś mógł porozmawiać z Twoimi gośćmi nie tylko wewnątrz domu, ale także na całym świecie.

 

Wyróznia nas:

 • Indywidualne podejście do każdego klienta. Nie stosujemy gotowych szablonów. Dobieramy system skrojony na miarę.
 • Zaangażowanie w każdy projekt. Każdą instalację wykonujemy tak jakby była u nas w domu.
 • Szeroka wiedza techniczna – od sterowników PLC, dedykowanych systemów inteligentnego domu, wizualizacji, alarmu, domofonów, CCTV czy innych urządzeń wykorzystywanych w domu.

 

Firma IntHome posiada certyfikat KNX i status partnera KNX. KNX_PARTNER_RGBDaje to pewność, że wiemy jak zaprojektować, wykonać i uruchomić instalację KNX(choć nie tylko) w Twoim domu. Bardzo ważne jest poszerzanie wiedzy dlatego zdecydowaliśmy się odbyć szkolenie zaawansowane KNX.

 

 

certificate (2)-page-001

knx advance course-page-001 (1)

Do zaawansowanych funkcji w Twoim domu można użyć sterowników PLC. Przedstawicielem takiego rozwiązania są sterowniki marki Wago. Umożlwiają połączenie z systemem KNX, jak również z wieloma innymi systemami Inteligentnego Domu.

wago certyfikat-page-001

Inteligenty dom to także system alarmowy, który współpracuję z całą automatyką.

satel certyfikat-page-001

 W nowoczesnym domu bardzo ważna jest komunikacja z gośćmi przy bramie – nie tylko wtedy, gdy jesteśmy w domu, ale także z dowolnego miejsca na świecie. Umożliwi to dobrze dobrany system domofonu/wideodomofonu.

GIRA DOOR

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w systemach multiroom firmy Crestron – światowego lidera na rynku multiroom audio/video.

CRESTRON

Sterowanie domem to nie tylko przyciski KNX. Można użyć także efektownych paneli dotykowych. Producentem takich rozwiązań jest firma Divus.

DIVUS

Dysponujemy także konieczymi uprawnieniami do wykonywania instalacji

elektrycznych, bo przecież inteligentny dom to instalacja elektryczna… tylko troche bardziej zaawansowana.

d1 e11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ostatnim czasie pozyskaliśmy certyfikaty firmy Eaton (dawniej Moeller).

zab. nadprądowe-page-001

xcomfort-page-001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przpepięciówka-page-001

rozdzielnice-page-001

Visit Us On Facebook